ČNS Praha, 78. aukce

Vídeňský spolek pro ochranu zvířat b.l.(uděleno 1910)

Položka 2602
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Vídeň

Vídeňský spolek pro ochranu zvířat b.l.(uděleno 1910) - alegorie, opis/ opis, věnec, ryté udělení, Nesign., Punc., Ag800, 46mm, 37.717g, nep.rysky, pěkná patina