ČNS Praha, 78. aukce

A.Dubček - 21. srpen 1968 - poprsí zpředu

Položka 2607
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

A.Dubček - 21. srpen 1968 - poprsí zpředu, opis / Pražský hrad s čsl. vlajkou, mapka, nápis, Nesign., Punc., Ag1000, 30mm, 12.918g, číslo 4101, vl.rysky

Zachovalost: Proof