ČNS Praha, 78. aukce

Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1994

Položka 2614
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Česká republika

Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1994, Nesign., Znač.BIJ (Jablonec), Punc., Ag999, 42mm, 26.016g