ČNS Praha, 78. aukce

Galle - AE medaile na obsazení Horního Egypta (1799)

Položka 2615
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804

Galle - AE medaile na obsazení Horního Egypta (1799) - Napoleon jako faraon, písmo / krokodýl na řetězu u palmy, Sign., 35mm, 19.905g, Zeitz.9, krásná patina