ČNS Praha, 78. aukce

Brenet - založení práv.akademie v Paříži An.XII (1803

Položka 2620
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Brenet - založení práv.akademie v Paříži An.XII (1803 /1804) - portrét zlava, opis / orel se zákoníkem, písmo, Sign., Ag 31x31 mm, 13.126g, nep.rys., patina