ČNS Praha, 78. aukce

Gustav II. Adolf - barokní úmrtní medailon b.l.

Položka 2653
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Docílená cena: 40 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Švédsko

Gustav II. Adolf - barokní úmrtní medailon b.l. (17.století !) - bitevní scéna, bez opisu, perlovec, stříbrný plech 80x62 mm, 24.323g, v Rv. zlaceno RRR!

Zachovalost: 1