ČNS Praha, 78. aukce

Válková - Albrecht z Valdštejna - pětidukát 1993 -

Položka 477
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Docílená cena: 42 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Česká republika, 1993 -

Válková - Albrecht z Valdštejna - pětidukát 1993 - poprsí zprava, opis / frýdlantský znak, opis, Sign., Punc., Au987, 28mm, 16.943g, nep.exc. RR!