ČNS Praha, 78. aukce

Kolářský - 10 let společnosti Autoart 2000 - V.Klíma

Položka 479
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Docílená cena: 9 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Česká republika, 1993 -

Kolářský - 10 let společnosti Autoart 2000 - V.Klíma a M.Kubeš, emblém a opis / emblémy dceř.spol., opis, Sign., Punc., Au585, 22mm, 10.730g, kapsle, etue R!