ČNS Praha, 78. aukce

G.Busch (naroz. 31.X.1952) b.l. - hlava zleva

Položka 482
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Docílená cena: 14 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Bolivie

G.Busch (naroz. 31.X.1952) b.l. - hlava zleva, opis a nápis / znak, opis, Nesign., Au900, 15.558g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!