ČNS Praha, 78. aukce

AE Antoninianus

Položka 596
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Probus, 276 - 282

AE Antoninianus, Rv:"P.M.TR.P.COS.P.P." císař stojící mezi standartami, S.3261, RIC.607 - Siscia - 3.dílna - blíže nedat., stopy původ.postříbření, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-