Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Probus, 276 - 282
AE Antoninianus, Rv:"P.M.TR.P.COS.P.P." císař stojící mezi standartami, S.3261, RIC.607 - Siscia - 3.dílna - blíže nedat., stopy původ.postříbření, pěkná patina