ČNS Praha, 78. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 664
Vyvolávací cena: 900 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Hadrianus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 14 (= 129/130), hlava Helia zprava, jako SGI.1256, K-G.32/478, Dat.1384-1385, För.435-436, 10.383g, velké vady materiálu, patina

Zachovalost: -2/2-