ČNS Praha, 78. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 688
Vyvolávací cena: 280 Kč
Docílená cena: 280 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Probus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 2 (= 276/277), stojící Elpis zleva, SGI.4767, K-G.112/8, Dat.5533, För.1202, 8.906g, mírně exc., mírně kor., patina

Zachovalost: -2/1-