Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Probus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 6 (= 280/281), sedící orel_P_31 zprava, podobná jako SGI.4771, K-G.112/31, Dat.5557, 7.076g, pěkná patina