ČNS Praha, 79. aukce

Müller a Vestner - holdování v Norimberku 1712 -

Položka 1135
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Karel VI., 1711 - 1740

Müller a Vestner - holdování v Norimberku 1712 - Herkules nese globus, sloupy, písmo / triumf. oblouk, písmo, Sign., cín 44mm s pův.čepem, Nov.L.5c, patina