Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Karel VII. Bavorský a Marie Amalie
A.Vestner - AE na korunovaci císařského páru 1742 - dvojportrét zprava, opis / klenoty na oltáři, postavy a písmo, Sign., 43mm, 24.468g, Nov.D.3c, hr., patina