Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
František II. a Alžběta Würtemberská
Wirth - cínová medaile na zásnuby ve Vídni 8.1.1788 - dvojportrét, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 42mm, M.2177(AR), H.3321(AR), nep.rysky, skvrnky, patina