Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Fabris - položení základ. kamene Jižní dráhy 1850 - poprsí císaře zleva, opis /slavnostní scéna v Terstu, opis a nápis, Sign., bronz 58 mm, H.3751(Ag), patina