Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Christlbauer - němec.medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, latinský opis/ německý 7-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.713, rysky