Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis / císařský znak, palmová ratolest a opis, Sign., bronz 27 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., patina