ČNS Praha, 79. aukce

Scharff - na 80.narozeniny 2.XII.1885 - poprsí zleva

Položka 1227
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Liechtenstein - Podstatzký, Adolf, 1805 - 1898

Scharff - na 80.narozeniny 2.XII.1885 - poprsí zleva, opis / korunovaný znak nesený lvy, opis, Sign., nikl 39mm, 31.015g, hrany, škr., rysky, patina R!

Zachovalost: -1/1-