ČNS Praha, 79. aukce

Boehm - AR medaile na vysvěcení dómu 1837 - chrám

Položka 1247
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Erlau-arcibiskup., Johann Ladislaus Pyrker, 1827-1847

Boehm - AR medaile na vysvěcení dómu 1837 - chrám, opis a 2-řádkový nápis / 7-řádkový nápis, Sign., 38mm, 26.241g, H.4415, vlas.rysky, pěkná patina