ČNS Praha, 79. aukce

Koruna 1914 - vítězná - zkušební ražba - hlava zprava

Položka 1680
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Docílená cena: 32 000 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Korunová měna, údobí let 1892 - 1918

Koruna 1914 - vítězná - zkušební ražba - hlava zprava a opis/ hrdina bojuje s hadem, nápis, Nesign.(Goetz), mosaz 23mm, 5.011g, jako Morav.112, patina RR!