Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., na hraně zkouška kovu, dr.rysky, bez stuhy