Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Myslbek Josef Václav, 1848 - 1922
Miroslav Tyrš (1832 - 1884) - pamětní medaile 1904 - poprsí zleva, opis / 12-řádk. nápis ve věnci, Sign., Nepunc. Ag(?), 52mm, 57.592g, nep.hr., nep.rysky