Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Medaile na 1000 let zavraždění svatého Václava 1929 - scéna zavraždění, opis/ sv.Václav v čele blan.rytířů, opis, Sign., Ag987, 30mm, 10.027g, nep.hr., patina