Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Vratislav
Výstava hospodářských strojů 1870 - personifikace města, výstavní předměty / 9-řádkový nápis ve věnci, Nesign., cín 40 mm, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina