ČNS Praha, 79. aukce

Riberon - AR Plaketa na otevření trati Buenos Aires -

Položka 2382
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 3 400 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Argentina

Riberon - AR Plaketa na otevření trati Buenos Aires - Rosario 1907 - Republika a anděl / girlanda, 9-řádk. nápis a vlak, Sign., Punc., Ag 60x49 mm, 74.630g