Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Maďarsko
Erdey Deszo - zásl. medaile včelařského spolku 1929 - hlava zleva s vavřínovým věncem, opis / úl a opis, Sign., postříbřený bronz 35 mm, pěkná patina, téměř