Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Německo - Prusko
Maršál Blücher - úmrtní medaile 1819 - poprsí zprava, opis / vojevůdce na quadrize, Niké, orlice, písmo, Sign.Brandt, měď 41mm, 32.968g, dr.hr., patina, téměř