Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Trojportrét Vilém II., Fr.Josef I. a Umberto, opis / tři znaky, vavřínový věnec, německý opis, b.l., Nesign. (Lauer ?), měď 42 mm, stopy zlacení, téměř