ČNS Praha, 79. aukce

Plaketa na tažení proti Francii

Položka 2432
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 480 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Plaketa na tažení proti Francii, Rusku, Anglii, Japonsku a dalším - vojáci v útoku, vročení, nápis, Nesign., zinek 68x54 mm, stopy zlacení, téměř R!

Zachovalost: 0