Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Hartig - generálporučík svob.pán von Marterer 1917 - poprsí zleva, opis / dvouřádkový nápis, Sign., bronz 65mm, 112.874g, hr., rysky, pěkná patina R!