ČNS Praha, 79. aukce

Praha b.l. - Milostné pražské Jezulátko

Položka 2509
Vyvolávací cena: 10 Kč
Docílená cena: 10 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Církevní medaile - regionální - nesignované

Praha b.l. - Milostné pražské Jezulátko, český opis, b.l., Nesign., postříbřený jednostr.epoxid 58mm, etue

Zachovalost: 1