Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Friedrich v.Schiller - 100.výročí úmrtí 1905 - poprsí zleva / hvězda, 4-řádkový nápis, ratolesti, Nesign., postříbřený bronz 44 mm, velké hrany, rysky, patina