Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
50 Centimes 1865 A, 20 Centimes 1860 BB, KM.814.1, KM.778.2, dr.hr., rysky, patina 2ks