ČNS Praha, 79. aukce

Nesign.- 60 let podniku Sazka

Položka 452
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Docílená cena: 60 000 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Česká republika, 1993 -

Nesign.- 60 let podniku Sazka, a.s. 2016 - velká "60" a opis / emblém a vročení, Punc., Au999, 40mm, 50g, pouze 60ks, kapsle, etue, certifikát RR!

Zachovalost: Proof