Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Církevní medaile
1/3 Dukátu b.l. - kremnická svatojiřská medaile - sv.Jiří na koni doprava, opis / loď na rozbouřeném moři, opis, Nesign., Punc., 1.377g, pěkná patina