ČNS Praha, 79. aukce

AE Diobol (22mm)

Položka 572
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Claudius, Egypt, Alexandria

AE Diobol (22mm), rok 2 (= 41/42), býk zprava, nápis, podobný jako SGI.483, K-G.12/11, RPC.5122, Dat.172, 6.301g, nedor., mírně kor., patina

Zachovalost: -2/2-