ČNS Praha, 79. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 585
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Maximinus I., Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 3 (= 236/237), Niké kráčející doleva, podobná jako SGI.3553, K-G.65/41, Dat.4583, 12.928g, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina

Zachovalost: 1/1-