ČNS Praha, 79. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 605
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Salonina - manželka Galliena, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 13 (= 265/266), sedící orel zleva, podobná jako SGI.4696, K-G.91/38, Dat.5347, 9.090g, mírně exc., skvrnky, patina

Zachovalost: -1/1-