Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Salonina - manželka Galliena, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 13 (= 265/266), sedící orel zleva, podobná jako SGI.4696, K-G.91/38, Dat.5347, 9.090g, mírně exc., skvrnky, patina