ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 -

Položka 1229
Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858

I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria s věncem, opis, Sign., 57mm, 69.827g, Don.3682, M.2649, nep.rysky, patina R!