ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Jednostranná litá dutá železná medaile b.l. - poprsí

Položka 1231
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 300 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820

Jednostranná litá dutá železná medaile b.l. - poprsí mírně zprava, opis, Nesign., 55mm, 25.413g, patina R! 38.735g, nepravidelný okraj, pěkná patina R!

Zachovalost: 1