ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Franz Kafka - 80 let úmrtí 1924/2004 - poprsí čelně

Položka 2163
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Bejvl Jaroslav, 1941 -

Franz Kafka - 80 let úmrtí 1924/2004 - poprsí čelně, nápis / pražské budovy, nápis, Sign.JB, Punc., Ag925, 40mm, (19.9g), pouze 215ks, kapsle R!

Zachovalost: Proof