ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Česká národní banka - 70 let založení 1996 - genius

Položka 2186
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Harcuba Jiří, 1928 - 2013

Česká národní banka - 70 let založení 1996 - genius s pochodní, lev, opis / stylizov. znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 31mm, 13.122g, kapsle, etue, text

Zachovalost: Proof