ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Svatá Hora u Příbrami - křestní medaile b.l. - svatý

Položka 2214
Vyvolávací cena: 240 Kč

Aktuální cena: 240 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Kožuch Milan, 1944 -

Svatá Hora u Příbrami - křestní medaile b.l. - svatý Jan křtí Krista, opis / Svatohorská madona, chrám, Sign., postříbřený bronz 50mm, 68.446g, patina, etue

Zachovalost: Proof