ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Ferdinand Dehm a Franz Olbracht - 1873/1898 - poprsí

Položka 2246
Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Aktuální cena: 3 600 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Ferdinand Dehm a Franz Olbracht - 1873/1898 - poprsí zprava, ratolest, písmo / poprsí zleva, ratolest, písmo, Sign., Punc., patinov. Ag 35x35 mm, 28.871g