ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

St.Pölten - Zahradnický spolek - Za prac.zásluhy b.l.

Položka 2278
Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

Christlbauer Josef, 1820 - 1897

St.Pölten - Zahradnický spolek - Za prac.zásluhy b.l. - císařský znak, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 47mm, 37.742g, na hraně zkouška kovu