ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

Wilhelm Karl Haidinger - geolog a mineralog 1856 -

Položka 2317
Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

Lange Konrád, 1806 - 1856

Wilhelm Karl Haidinger - geolog a mineralog 1856 - Hlava zprava, opis / globus, zvěrokruh a opis, Sign., měď 64mm, 107.036g, krásná patina