ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad

Položka 2336
Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální cena: 1 000 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

Oppl Vladimír, 1953 -

50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad mírně zleva, opis / korunov.český lev, opis, Nesign., Ag900, 50mm, 42g, kapsle, etue, poškozená karta

Zachovalost: Proof