ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

Miroslav Tyrš b.l. (1919) - poprsí zleva

Položka 2363
Vyvolávací cena: 180 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

Šimonovský Bedřich, nar.1871

Miroslav Tyrš b.l. (1919) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranná dutá medaile, zlacená slitina olova a cínu, 60mm, nep.setřeno, pěkná patina

Zachovalost: 1